ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: INSURANCE AGENT – ΑCTIONLINE
University of Piraeus
Greece
πριν από 5 μέρες

DESCRIPTION

Η Α CTIONLINE , εταιρεία επιλογής προσωπικού, αναζητά άτομα για λογαριασμό μεγάλου Ασφαλιστικού Οργανισμού, στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες :

  • Τηλεφωνική διαχείριση πελατών του ασφαλιστικού οργανισμού σχετικά με τα ασφαλιστικά προϊόντα και υπηρεσίες
  • Επίτευξη υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης πελατών με σκοπό τη δημιουργία μακροπρόθεσμων πελατειακών σχέσεων
  • Προσόντα :

  • Απαραίτητη πιστοποίηση (Αντ)ασφαλιστικών Διαμεσολαβητών Επιπέδου Α. Τράπεζα Της Ελλάδος
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. / Ι.Ε.Κ. (ιδανικά με κατεύθυνση σε ασφαλιστική επιστήμη)
  • Άριστη γνώση Η / Υ και προγραμμάτων MS Office
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Παροχές :

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφάλιση
  • Συνεχής εξέλιξη και επιμόρφωση
  • Εργασία σε ένα δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον
  • Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο jobs actionline.

    gr ή μέσω της εταιρικής ιστοσελίδας

    FacebookTwitterEmailLinkedIn

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα