Τεχνικός Μηχανημάτων Καθαρισμού
IKOCHIMIKI
Αθήνα, Αττική-Αθήνα, GR
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Αναζητούμε ταλαντούχο :

Τεχνικό Μηχανημάτων Καθαρισμού

με έδρα την Αθήνα

Ποιοι Είμαστε :

Είμαστε μία κορυφαία ελληνική βιομηχανία παραγωγής και εμπορίας απορρυπαντικών και απολυμα-ντικών, με έδρα το ΒΙΟ.ΠΑ. Άνω Λιοσίων στην Αττική.

Η εταιρία μας είναι ταχέως αναπτυσσόμενη με ηγετικά μερίδια αγοράς και έντονη εξαγωγική δραστηριότητα. Μέσω της συμβουλευτικής μας προσέγ-

γισης παρέχουμε εξειδικευμένες λύσεις απευθυνόμενοι σε Βιομηχανίες Τροφίμων και Ποτών καθώς και στους περισσότερους επαγγελματικούς κλάδους όπως Ξενοδοχεία, Μαζική Εστίαση, Catering, Συ-

νεργεία Καθαρισμού, Βιομηχανικά Laundry, κ.α.

Περιγραφή Θέσης :

Ο / Η υποψήφιος / α είναι υπεύθυνος / η για την εύρυθμη λειτουργία των μηχανημάτων που εταιρία μας εμπορεύεται. Η θέση αναφέρεται στο Διευθυντή πωλήσεων του τμήματος.

  • Εγκατάσταση / επισκευή πλυντηρίων πιάτων και δοσομετρικών συσκευών
  • Μέσω χρήσης κατάλληλου εξοπλισμού, διασφάλιση ότι τα πλυντήρια πιάτων και ρούχων λει-τουργούν απρόσκοπτα.
  • Βελτίωση της ικανοποίησης του πελάτη εντοπίζοντας και επιλύοντας πιθανά ζητήματα προ-τείνοντας και παρέχοντας λύσεις.
  • Καλλιέργεια σχέσεων με τους πελάτες μέσω επαγγελματικής συμπεριφοράς και ισχυρών δια-προσωπικών δεξιοτήτων
  • Απάντηση στα αιτήματα έκτακτης ανάγκης των πελατών, κατά τις καθημερινές, τα Σαββατο-κύριακα, τις αργίες.
  • Προφίλ / Προσόντα Υποψηφίου :

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο αντικείμενο
  • Δυνατότητα συχνών ταξιδιών εκτός Αθηνών
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Πτυχίο ηλεκτρολόγου
  • Στοιχειώδη γνώση Αγγλικών
  • Παροχές Θέσης :

  • Ανταγωνιστικό σταθερό μισθό
  • Aυτοκίνητο / Κινητό Τηλέφωνο
  • Αποζημίωση για εκτός έδρας εργασία
  • Δυναμικό περιβάλλον συνεχούς ανάπτυξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση και διαρκή επιμόρφωση
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχέως και βιώσιμα αναπτυσσόμενη εταιρία
  • Εάν πιστεύετε ότι οι γνώσεις σας, και η προσωπικότητά σας ταιριάζουν με τις απαιτήσεις της θέσης μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα πατώντας Αίτηση αναφέροντας το όνομα της θέσης

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα