Γραφίστρια/Γραφίστα
Δ/Δ
Αθήνα, GR
πριν από 4 ώρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία στην Αθήνα που δραστηριοποιείται στο interior design επαγγελματικών χώρων αναζητά Γραφίστρια / Γραφίστα για το δημιουργικό τμήμα.

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο Γραφιστικής.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών.
  • Άριστη γνώση Illustrator, In Design, Photoshop.
  • Άριστη γνώση ομιλίας και γραφής στην Αγγλική γλώσσα.
  • Άριστη γνώση γραφιστικής σύνθεσης.
  • Πολύ καλή γνώση MS Office (Word, Excel, Powerpoint).
  • Καλή γνώση τυπογραφίας
  • Εμπειρία στην τυπογραφική επιμέλεια.
  • Γνώση προεκτυπωτικού ελέγχου
  • Επιπλέον προσόντα :

  • Δημιουργικό πνεύμα.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Οργανωτικότητα και συνέπεια.
  • Δίπλωμα οδήγησης.
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα με προσοχή στην λεπτομέρεια.
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και διαχείρισης πολλαπλών projects.
  • Παρακολούθηση σύγχρονων τάσεων γραφιστικής και της τέχνης γενικότερα.
  • Πρόσθετες γνώσεις σε Web Design θα εκτιμηθούν.
  • Προσφέρουμε :

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης.
  • Σταθερό μισθό και ασφάλιση.
  • Εξαιρετικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας.
  • Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό και το portfolio τους, με την ένδειξη ΓΡΦ.20 κάνοντασ αίτηση

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.