Πωλητής / πωλήτρια Β2Β
Dragon Clean ΕΠΕ
Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία-Θεσσαλονίκη, GR
πριν από 19 ώρες
source : Kariera

Η Zisimatos Management για λογαριασμό της ταχέως αναπτυσσόμενης επιχείρησης Dragon Clean ΕΠΕ αναζητά Πωλητ ή / Πωλήτρια Β2Β για τον νομό Θεσσαλονίκης

Αρμοδιότητες

  • Εφαρμόζει τις βέλτιστες τεχνικές πωλήσεων, επικοινωνίας, δημοσίων σχέσεων και διαπραγματεύσεων με πελάτες
  • Διενεργεί έρευνα αγοράς ανά περιοχή για αναζήτηση και αξιολόγηση δυνητικού πελατολογίου
  • Αναπτύσσει το νέο πελατολόγιο
  • Παρέχει συνεχώς συμβουλές στους πελάτες τους
  • Εφαρμόζει την τιμολογιακή, εκπτωτική και πιστωτική πολιτική της εταιρίας
  • Παρακολουθεί την πορεία των πωλήσεων των προϊόντων και των εισπράξεων των πελατών
  • Συντηρεί σύστημα συνεχούς αναφοράς και πληροφόρησης προς την Διεύθυνση Πωλήσεων
  • Προσόντα

  • Απόφοιτοι ΑΕΙ / ΤΕΙ Επικοινωνίας & Δημοσίων Σχέσεων
  • Εμπειρία σε πωλήσεις Β2Β
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από στόχους
  • Πειστικότητα και ικανότητες διαπραγμάτευσης
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Ευχέρεια μετακινήσεων
  • Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό, tablet
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Εφόσον ενδιαφέρεστε για την θέση, παρακαλούμε να μας αποστείλετε το βιογραφικό σας επιλέγοντας Αίτηση.

    Όλες οι πληροφορίες που θα μας αποστείλετε θα παραμείνουν άκρως εμπιστευτικές

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.