Στέλεχος Πωλήσεων
ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕΒΕ
Νομός Αττικής
πριν από 4 μέρες
source : Skywalker

Η εταιρία Dritsas Group , η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο των αντιπροσωπιών και των εισαγωγών από το 1949, πρωτοπόρος στον χώρο και επίσημος αντιπρόσωπος της Zippo από το 1952, στο πλαίσιο ανάπτυξής της αναζητά

στον χώρο των φαρμακείων της Αττικής και της επαρχίας.

Κύριες αρμοδιότητες :

  • Διαχείριση και αξιοποίηση υπάρχοντος πελατολογίου
  • Εντοπισμός και ανάπτυξη νέου πελατολογίου σε Αττική και επαρχία
  • Ενεργή προώθηση και πώληση των προϊόντων της εταιρίας / επίτευξη στόχων
  • Ανάλυση και καταγραφή του ανταγωνισμού
  • Προσόντα :

  • Απαραίτητη 3ετής προϋπηρεσία στον χώρο του φαρμακείου (door to door) / θα εκτιμηθεί εμπειρία στις πωλήσεις γυαλιών αναγνώσεως
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και διαπραγματευτική ικανότητα
  • Δυναμική προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα, φιλοδοξία, εργατικότητα και επιμονή στο αποτέλεσμα
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Δημιουργία και διατήρηση επαφής με τον πελάτη
  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ ή απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης με τουλάχιστον 5ετή εμπειρία στον χώρο του φαρμακείου
  • Γνώση αγγλικών και διαχείρισης Η / Υ
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Προσεγμένη εμφάνιση, ευχάριστος-η, ευγενής
  • Σας προσφέρουμε :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων και της παραγωγικότητας
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.