Senior Front-end (UI) Developer
Jobhouse
Athens, Greece
πριν από 2 μέρες
source : Just Join IT

HTML5 (advanced)

JavaScript (advanced)

Jobhouse działa na rynku od 11 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami.

Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Aktualnie rekrutujemy dla naszego Klienta - norweskiej spółki, która tworzy systemy e-commerce w oparciu o platformę Magento .

Szukamy kandydatów na stanowisko :

Senior Front-end (UI) Developer,

do rozwijania sklepów internetowych w całej Europie.

Twoje zadania :

p isanie wysokiej jakości kodu (głównie HTML5, CSS3, SCSS i JS ) w naszych produktach dostarczanych do Klientów

r ozwiązywanie problemów z CSS i JS na już wdrożonych stronach internetowych

przyczyniać się do szacowania i określania zakresu projektów w ramach produktów w odniesieniu do interfejsu użytkownika

tworzenie wysokowydajnych interfejsów użytkownika, które ładują dane ze źródeł danych asynchronicznie

sugerowanie ulepszeń w istniejącym kodzie w celu zapewnienia lepszych wrażeń z UI dla naszych Klientów

tworzenie kodu wielokrotnego użytku, z którego będą mogli korzystać inni programiści

tworzenie responsywnych projektów w sposób płynny pomiędzy punktami przerwania

wdrażanie projektów w sposób perfekcyjny co do piksela

rekomendowanie zmian UI w celu rozwiązania problemów związanych z użytecznością.

p raca z systemami CMS, takimi jak Magento, Pimcore

U kandydatów zwracamy uwagę na :

co najmniej 5 lat doświadczenia w rozwoju, programowaniu z wykorzystaniem JavaScript, HTML5,

CSS3, Sass, JavaScript - w tym frameworki i biblioteki takie jak jQuery, KnockoutJS, RequireJS

doświadczenie w nowoczesnym JavaScript (ES6+ / ECMAScript 2015+)

doświadczenie z frameworkami CSS , takimi jak Bootstrap lub Foundation

doświadczenie w kontroli wersji (GIT)

biegłe posługiwanie się narzędziami do debugowania stron internetowych i testowania między przeglądarkami

zainteresowanie byciem na bieżąco z najnowszymi trendami w sieci

bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

Firma m.in. oferuje :

hybrydowy system pracy (wtorki i czwartki praca z biura) / praca zdalna

dogodna lokalizacja miejsca pracy (biuro : Olivia Business Center)

UoP / B2B

20-26 dni płatnego urlopu w roku oraz płatne zwolnienie lekarskie przy B2B

elastyczne godziny pracy (7 / 9-15 / 17) - 7,5h pracy dziennie

narzędzia pracy do wyboru + po 3 latach pracy mogą stać się Twoją własnością

lekcje z języka angielskiego i norweskiego (w godzinach pracy)

karta Multisport

ubezpieczenie na życie

wyjazdy integracyjne za granicę

zdalny proces rekrutacji u Klienta

Co firma może zaoferować kandydatom co wyróżnia ją na tle konkurencji?

Wspierają ciągłe uczenie się i nieszablonowe myślenie. Stabilna firma. Transparentne zarządzanie.

Αναφορά αυτής της εργασίας