Mid Windows System Engineer
Be in IT
Athens, Greece
πριν από 23 λεπτά
source : Just Join IT

Ansible (nice to have)

Puppet (nice to have)

Powershell (regular)

Active Directory (regular)

MS SQL Server (regular)

Windows Server (regular)

Windows (regular)

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Mid Windows System Engineer.

Zakres obowiązków :

  • Długofalowa współpraca z polską firmą IT, specjalizującą się w zapewnieniu infrastruktury serwerowej dla zewnętrznych klientów, dużych i topowych marek e-commerce.
  • Bieżąca konfiguracja serwerów opartych na Windows Server, projektowanie i wdrażanie nowych usług, automatyzacja procesów, konfiguracja w zakresie modułów zarządzania (między innymi iLO, iDRAC, UEFI / BIOS), podstawowa diagnostyka serwerów fizycznych na potrzeby zgłoszeń serwisowych.
  • Pełnienie roli Mid Inżyniera w 4-osobowym zespole (2x Junior, 1x Mid, 1x Senior),
  • Konfigurowanie oraz diagnostyka ruchów sieciowych w środowisku Windows.
  • Stack : Windows Server, MS SQL Server, Active Directory, PowerShell (zaawansowany), MECM (SCCM, SCOM), administracja Cloud (Azure / AWS), load-balancing (NLB / DNS / cloud L4, L7, harware), DNS, Hyper-V, IIS, RDS, kopie zapasowe, backup danych, Microsoft Exchange, Sharepoint (365 oraz on-premises), Standard, Enterprise, narzędzia do automatyzacji instalacji Windows 10 / 11 i Windows Server, licencjonowanie produktów.
  • Oczekujemy :

  • Co najmniej 3 / 4-letnie doświadczenie w zakresie Administrowania / Inżynierii Systemami Windows oraz Windows Server.
  • Znajomość przynajmniej większości zagadnień wymienionych w stacku.
  • Mile widziana znajomość : narzędzi do monitoringu (Zabbix etc.) oraz automatyzacji (Puppet / Ansible), Cluster Services, C# / Python, JIRA, Confluence, podstawy Linuxa.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dokumentacji, mile widziane B1 / B2.
  • Mile widziana gotowość do startu ASAP lub miesięczny okres wypowiedzenia, akceptowalny jest także 3-miesięczny okres wypowiedzenia.
  • Oferujemy :

  • Długofalowa współpraca na podstawie B2B, z widełkami w przedziale 10 000 - 15 000 PLN netto miesięcznie + VAT + 28 dni płatnego urlopu rocznie.
  • Umowa bezpośrednio z firmą.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - jedno, maksymalnie dwa spotkania techniczne online.
  • Możliwość współpracy w pełni zdalnej, z okazjonalnymi wizytami w biurze w Poznaniu + onboarding.
  • Narzędzia niezbędne do współpracy (laptop, telefon, Internet mobilny + wewnętrzna wypożyczalnia sprzętu, dzięki której możesz wyposażyć stanowisko pracy na HO - od biurka, przez słuchawki po lampę).
  • Duża porcja praktycznej wiedzy (m.in. szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, wewnętrzna baza wiedzy).
  • Budżet na rozwój i uczestnictwo w konferencjach.
  • Prywatna opieka medyczna LuxMed.
  • Kafeteria MyBenefit (ponad 5000 sklepów i usług, z których sam możesz wybrać swoje benefity).
  • Imprezy integracyjne! : )
  • Αναφορά αυτής της εργασίας