Αποθηκάριος - Κρυονέρι Αττικής
ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS
GR
πριν από 18 ώρες
source : Skywalker

Η Γευσήνους , η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης

που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα αναζητά

Αποθηκάριο

για την κεντρική μονάδα παραγωγής στο Κρυονέρι Αττικής.

Αρμοδιότητες :

  • Παραλαβή, έλεγχος και τοποθέτηση προϊόντων
  • Διενέργεια απογραφών
  • Διαχείριση χώρου αποθήκης
  • Προσόντα :

  • Απόφοιτός ΙΕΚ ή ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 5 ετών
  • Γνώση χειρισμού Η / Υ
  • Απαραίτητη γνώση WMS ABERON
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.