Σύμβουλοι Πωλήσεων (Πρωινή απασχόληση)
ICOM.M
Αθήνα
πριν από 5 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η ICOMM μία από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες στον χώρο του marketing,

συνεργαζόμενη με μεγάλους Ομίλους στο κλάδο των Τηλεπικοινωνιών , της Ενέργειας και της Υγείας , ζητά άμεσα άτομα για εσωτερική τηλεφωνική θέση γραφείου

όσον αφορά τη στελέχωση τμήματος πωλήσεων στον τομέα των τηλεπικοινωνιών.Προσφέρουμε μόνιμη ΠΡΩΙΝΗ απασχόληση , μισθό, ΙΚΑ, extra bonus.

Επιθυμητά προσόντα :

  • Ευκολία συνεργασίας με μια ομάδα ανθρώπων
  • Καλές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Απόφοιτοι Λυκείου, ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Διάθεση για εργασία
  • Προσφέρονται :

  • Πρωινή απασχόληση
  • Υψηλός σταθερός μισθός αναλόγως προσόντων
  • Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου
  • Ασφαλιστική κάλυψη, ένσημα, δώρα / επιδόματα
  • Ολοκληρωμένη εκπαίδευση από καταρτισμένα και έμπειρα στελέχη
  • Σύγχρονο και επαγγελματικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής και μισθολογικής εξέλιξης
  • Εύκολη πρόσβαση με τα ΜΜΜ (δίπλα ακριβώς στο μετρό Αγ. Δημήτριος)
  • Κάνε αίτηση ή επικοινώνησε μαζί μας στο τηλέφωνο 211 990 55 30.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.