ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
Θ. Βασιλόπουλος & ΣΙΑ Ο.Ε.
Αθήνα
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία κεντρικού κλιματισμού Θ. Βασιλόπουλος & ΣΙΑ Ο.Ε. με έδρα στην Ακαδημία Πλάτωνος ζητά συνεργάτη :

Μηχανολόγο μηχανικό για το τμήμα μελετών, σχεδιασμού & κοστολογήσεων

Προσόντα :

  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ ενεργειακής κατεύθυνσης
  • Άριστη γνώση AutoCAD, 4M (υπολογιστικό), MS Office, Αγγλικών
  • Προϋπηρεσία στο αντικείμενο τουλάχιστον 5 ετών
  • Συνέπεια, εργατικότητα και διάθεση για εξέλιξη
  • Ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Βασική γνώση αυτοματισμών (Σ.Α.Ε.) επιθυμητή
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Προσφέρονται :

  • Μισθός ανάλογος προσόντων
  • Διαρκής επιμόρφωση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους επιλέγοντας ΑΙΤΗΣΗ.

    Λέξεις κλειδιά : Μηχανολόγος Μηχανικός, Κλιματισμός

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.