Agile Coach
Crestt
Athens, Greece
πριν από 6 μέρες
source : Just Join IT

Cześć!

Masz okazję dołączyć do jednej z największych firm medialnych w Polsce w roli Agile Coacha . Poszukujemy osoby z doświadczeniem w skalowaniu scruma , która będzie otwarta na pracę przy dużych, dynamicznych projektach IT.

Lokalizacja : 100% zdalnie , bez konieczności pojawiania się w biurze.

Widełki :

B2B : 24 000 - 25 000 PLN netto na fv + vat / miesiąc

UoP : 18 000 - 20 000 PLN brutto / miesiąc

Twoje zadania :

  • udoskonalanie oraz koordynowanie procesów Agile / Scrum w organizacji oraz pojedynczych zespołach,
  • dbanie o ciągłe zwiększanie efektywności zespołów poprzez wdrażanie nowych metod oraz wspieranie dotychczasowych rozwiązań,
  • współtworzenie standardów dla procesu wytwarzania oprogramowania z wykorzystaniem metod zwinnych,
  • wsparcie zespołów scrumowych w identyfikowaniu i usuwaniu przeszkód,
  • facylitacja spotkań
  • Nasze wymagania :

  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych i ich skalowaniu,
  • solidna wiedza nt. metodyk zwinnych wytwarzania oprogramowania oraz gotowość do dzielenia się nią,
  • ciągłe doskonalenie swojej pracy i poszukiwanie lepszych rozwiązań,
  • kreatywność w działaniu, wysokie kompetencje komunikacyjne i interpersonalne
  • Proces rekrutacji jest w pełni zdalny :

    I etap : 20-minutowy call z Rekruterem

    II etap : 1-godzinna rozmowa z Hiring Managerem

    Αναφορά αυτής της εργασίας