Πωλητής Καταστήματος - Θεσσαλονίκη
POWERZ
Θεσσαλονίκη
πριν από 5 μέρες
source : Skywalker

Η εταιρία Δ & Μ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. POWERZ, που δραστηριοποιείται στον χώρο του ηλεκτρολογικού υλικού από το 1974, με έδρα την Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και στελέχωσης των καταστημάτων της, αναζητά

Πωλητή Καταστήματος

που εδρεύει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης .

Βασικά καθήκοντα :

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων
  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Απόφοιτος ΙΕΚ ΤΕΙ - ΑΕΙ ηλεκτρολογίας
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 έως 5 έτη σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο του ηλεκτρολογικού υλικού
  • Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office και εμπορικών προγραμμάτων ERP (επιθυμητή γνώση SoftOne)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα και εμπειρία στην διαχείριση πελατών
  • Προσφέρονται :

  • Πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας
  • Πλήρης απασχόληση
  • Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Οι ενδιαφερόμενοι να αποστέλλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα με στοιχεία

    επικοινωνίας σε μορφή PDF ή MS Word στην ελληνική γλώσσα.

    Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα