Γραμματεία Συντονισμού & Υποστήριξης
Academia del tango H Academia del Tango είναι η πιο παλιά σχολή tango της Ελλάδας
Αθήνα
πριν από 2 μέρες
source : Jobseeker.gr

Η Academia del Tango η πιο παλιά σχολή tango της Ελλάδας αναζητά να προσλάβει άμεσα για πλήρη απογευματινή απασχόληση με κύριο αντικείμενο τη θέση της γραμματείας συντονισμού & υποστήριξης της σχολής της.

Αρμοδιότητες :

  • Διαχείριση εισερχόμενων και εξερχόμενων τηλεφωνικών κλήσεων
  • Παροχή γραμματειακής υποστήριξης όπως καταχώρηση δεδομένων, ηλεκτρονικών μηνυμάτων, ερωτήσεις μελών, report, διοργάνωση εκδηλώσεων
  • Διαχείριση και οργάνωση των μέσων κοινωνικής δικτύωσης (Facebook Instagram) ώς μέσων εμπορικής ανάπτυξης και προώθησης.
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών & Microsoft office
  • Διαχείριση αναλωσίμων και χειρισμός παραγγελιών όταν απαιτείται
  • Υποδοχή επισκεπτών με επαγγελματικό και φιλόξενο τρόπο
  • Οργάνωση και φροντίδα των χώρων υποδοχής
  • Οργάνωση επαγγελματικών ταξιδίων
  • Προφίλ υποψηφίου :

  • Δυναμικός χαρακτήρας με γρήγορη αντίληψη
  • Καλή κατανόηση της λειτουργίας των μέσων κοινωνικής δικτύωσης
  • Εξαιρετικές δεξιότητες γραπτού λόγου
  • Ευχάριστη παρουσία
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Παροχές :

  • Σταθερή και μόνιμη απασχόληση
  • 6ημερη απασχόληση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον
  • Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

    Εάν πιστεύετε ότι τα προσόντα σας καλύπτουν τα χαρακτηριστικά της θέσης εργασίας, μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας στο

    Θα επικοινωνηθούν μόνο οι υποψήφιοι των οποίων τα βιογραφικά θα αξιολογηθούν ώς κατάλληλα για το συγκεκριμένο ρόλο.