Προϊστάμενος Παραγωγής
Dunapack Viokyt Packaging S.A.
Σχηματάρι
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Το τμήμα ψηφιακής παραγωγής της Dunapack Viokyt Packaging S.A., μέλος του πολυεθνικού Αυστριακού Ομίλου Prinzhorn με ηγετική θέση στον χώρο της συσκευασίας και έδρα στο Σχηματάρι, αναζητά ταλαντούχους ανθρώπους που θα ενδυναμώσουν την ομάδα της και θα εξελιχθούν μαζί της.

Θέση Προϊσταμένου παραγωγής

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ

Είναι υπεύθυνος για την όλες τις γραμμές της ψηφιακής τυποποίησης :

  • Εκτύπωση
  • Κοπή plotter
  • Κοπή
  • Manual workstation(χειροποίητη)
  • ΠΡΟΦΙΛ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση συστημάτων ERP
  • Ευέλικτος, συνεργάσιμος με γνώση διαχείρισης ομάδας και πελατοκεντρική φιλοσοφία.
  • WE WILL.

    Αμοιβή αντίστοιχη της εμπειρίας

    Δυνατότητες εκπαίδευσης και ανάπτυξης

    Ευκαιρίες εξέλιξης

    Εάν πιστεύεις ότι τα προσόντα και οι προσδοκίες ανταποκρίνονται στην αγγελία στείλε το βιογραφικό σου σημείωμα επιλέγοντας Αίτηση .

    Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές. Θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψήφιους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

    undefined

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα