Περιοδεύων Πωλητής για Αθήνα
Megalidis
Αθήνα, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Megalidis που δραστηριοποιείται στο χώρο των λιπαντικών και χημικών αυτοκινήτων αναπτύσσεται και αναζητά να προσλάβει

Περιοδεύων πωλητή με έδρα την Αθήνα

Κύρια Καθήκοντα :

  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου, προώθηση προϊόντων σε νέους και υφιστάμενους πελάτες.
  • Διαρκής επικοινωνία και follow up προς τους πελάτες.
  • Είσπραξη υπολοίπων.
  • Έρευνα αγοράς και ανταγωνισμού
  • Σχεδιασμός προτάσεων και ενεργειών απαραίτητων για την επίτευξη των στόχων.
  • Συνεχής και καθημερινή προσπάθεια επίτευξης των ποσοτικών & ποιοτικών στόχων
  • Δυνατότητα ταξιδιών στην επαρχεία
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Εμπειρία τουλάχιστον 5 έτη στις πωλήσεις
  • Εμπειρία στο χώρο του αυτοκινήτου (λιπαντικά & χημικά) επιθυμητή
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Υπευθυνότητα και Συνέπεια
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης και ευχέρεια στον προφορικό λόγο
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ανεπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας με πελάτες & συνεργάτες.
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Αποτελεσματική διαχείριση των πελατών και των αναγκών τους.
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου (απαραίτητα).
  • Γνώση χειρισμού Η / Υ.
  • Προσφέρονται :

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρη απασχόληση
  • Αυτοκίνητο
  • Kινητό τηλέφωνο
  • Επιμορφωτικά σεμινάρια
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.