Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών / Call Center Agent
Δ/Δ
Αθήνα
πριν από 6 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών αναζητά υποψήφιους μερικής απασχόλησης για την θέση Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών της εταιρείας (Call Center Agent)

Αρμοδιότητες :

  • Εφαρμογή των πολιτικών, διαδικασιών & κανόνων λειτουργίας της εταιρείας
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες
  • Καλή γνώση σε προϊόντα, υπηρεσίες και λύσεις πληροφορικής
  • Ενημέρωση του πελάτη για τα προϊόντα και την παραγγελία του
  • Παραγγελιοληψία
  • Απαραίτητα Προσόντα :

  • Προϋπηρεσία 1-2 έτη σε ανάλογη θέση,
  • Προϋπηρεσία σε προϊόντα ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, επιθυμητή
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ, επιθυμητό
  • Ισχυρές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητα εργασίας σε πιεστικές συνθήκες
  • Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής Γλώσσας και Αγγλικής Γλώσσας
  • Πολύ καλή χρήση Η / Υ (MS Office, Windows)
  • Εμπειρία σε χρήση ERP Softone & CRM συστήματος θα εκτιμηθεί
  • Γνωση και επίλυση προβλημάτων σε σταθερούς και φορητούς υπολογιστές, κινητά και tablet κλπ, θα εκτιμηθεί
  • Προσανατολισμός στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Ευελιξία ωραρίου
  • Προϋπηρεσία σε εταιρία διαχείρισης ληξιπρόθεσμων οφειλών, αποδεκτη
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)
  • Παροχές :

  • Σύμβαση εργασιας αορίστου χρόνου
  • Πληρης απασχοληση
  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Συνέπεια στη μισθοδοσία
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Εύκολη πρόσβαση με ΜΜΜ (πλησίον μετρό)
  • Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

    Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές. Κωδικός Θέσης : CC-32

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.