ΠΩΛΗΤΗΣ (ΓΕΩΠΟΝΟΣ) στην ΚΟΜΟΤΗΝΗ/ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Timac Agro | ΛΥΔΑ
Κομοτηνή, Ανατολική Μακεδονία-Θράκη, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

Η Timac Agro ΛΥΔΑ γυρίζει σελίδα και μεγαλώνει!

Είμαστε εμπορική πολυεθνική εταιρία μέλος του γαλλικού ομίλου Roullier, με δραστηριότητα στο χώρο των λιπασμάτων και κτηνοτροφικών προϊόντων και αναζητάμε πάντα εξειδικευμένους τεχνικούς για τους πελάτες μας σε όλη την Ελλάδα.

Η Timac Agro ΛΥΔΑ , που βρίσκεται στην Ελλάδα εδώ και 22 χρόνια, υποστηρίζει τον επαγγελματία αγρότη παρέχοντάς του καινοτόμες λύσεις με πολύ υψηλή τεχνολογία και τεχνικές συμβουλές υψηλής ειδίκευσης.

Στόχος μας είναι να μεγιστοποιήσουμε την ποιότητα και την ποσότητα της γεωργικής παραγωγής. Ως εκ τούτου, είμαστε αποφασισμένοι να συνεχίσουμε να εντείνουμε το δίκτυο επαγγελματιών που ήδη υπάρχουν στην κάθε περιοχή.

Οι νέοι επαγγελματίες που επιλέχθηκαν, κατάλληλα εκπαιδευμένοι και υποστηριζόμενοι, θα λειτουργούν στην περιοχή σε συνεργασία με το δίκτυο συνεργατών μας στην υπηρεσία των αγροτών.

Με στόχο την ευρύτερη ανάπτυξη α ναζητάμε :

ΠΩΛΗΤΗ - ΓΕΩΠΟΝΟ στην ΚΟΜΟΤΗΝΗ / ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

Αρμοδιότητες :

  • Πωλήσεις και υποστήριξη σε παραγωγούς και γεωπονικά καταστήματα.
  • Επιθυμητά προσόντα :

  • Γνώση / εμπειρία πωλήσεων
  • Δυναμική προσωπικότητα, με εμπορικό πνεύμα
  • Φιλοδοξία
  • Διαπραγματευτικές & επικοινωνιακές ικανότητες
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας & Η / Υ
  • Πτυχίο Γεωπονικής ή συναφής σχολής (ΑΕΙ / ΤΕΙ)
  • Έδρα : Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη

    Για αποστολή βιογραφικού με κωδικό ATC R5

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.