Οδοντοτεχνίτης
Grecruitment.com
Thessaloniki, Greece
πριν από 2 μέρες

Ένα υπερσύγχρονο Οδοντοτεχνικό εργαστήριο στη Θεσσαλονίκη με όραμα, κορυφαίες υπηρεσίες οδοντοτεχνικών εργασιών, αναζητά υποψηφίους για να μεγαλώσει την ομάδα του.

Αρμοδιότητες :

  • δόμηση και όπτηση πορσελάνης
  • σχεδίαση, κατεργασία και εφαρμογή μεταλλικών σκελετών
  • σχεδίαση, κατεργασία και εφαρμογή σκελετών ζιρκονίας
  • μοντελάρισμα ακίνητων προσθετικών αποκαταστάσεων (γέφυρες, στεφάνες, όψεις, εμφυτεύματα)
  • Προσόντα :

  • ΑΤΕΙ Οδοντικής Τεχνολογίας , ΙΕΚ Οδοντοτεχνικής
  • γνώσεις αγγλικών
  • γνώσεις Η / Υ
  • εξειδικευμένες Γνώσεις : παρακολούθηση σεμιναρίων του επαγγέλματος (πρακτικά και θεωρητικά)
  • Επαγγελματική εμπειρία απαραίτητη για απόφοιτους ΙΕΚ

  • άριστες γνώσεις μορφολογίας στη θεωρία και στην πράξη
  • στο ίδιο αντικείμενο : γνώσεις στις κατασκευές ακίνητης προσθετικής σε επίπεδο προϊσταμένου
  • από συγκεκριμένο κλάδο :
  • γνώσεις στην δόμηση και όπτηση πορσελάνης
  • στην σχεδίαση, κατεργασία και εφαρμογή μεταλλικών σκελετών
  • μοντελαρισμα ακίνητων προσθετικών αποκαταστάσεων (γέφυρες, στεφάνες,
  • όψεις, εμφυτεύματα).

  • εφαρμογή πρωτοκόλλου
  • υποδειγματική συμπεριφορά, αυτοπειθαρχία και οργάνωση
  • στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • καλές οργανωτικές ικανότητες
  • υψηλός βαθμός επαγγελματισμού
  • ικανά και φιλόδοξα άτομα
  • Τι προσφέρεται :

  • μισθός αναλόγως των προσόντων και εμπειρίας
  • προοπτικές εξέλιξης
  • συνεχής εκπαίδευση στην Ελλάδα και το εξωτερικό
  • Εάν ενδιαφέρεστε, παρακαλούμε να υποβάλετε αίτηση απευθείας μέσω της παρακάτω φόρμας ή να στείλετε το βιογραφικό σας στο .