Άτομα για την στελέχωση γραφείων
Corinth Capital
Αθήνα, Ελλάδα
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Η εταιρία Corinth Capital, συνδεδεμένος αντιπρόσωπος της Goldenburg Group LTD, αναζητά άτομα για την στελέχωση των γραφείων της, στο Monumental Plaza στο Μαρούσι Αττικής .

Περιγραφή θέσης :

Οι υποψήφιοι θα αναλάβουν την καθημερινή επικοινωνία με το πελατολόγιο της Εταιρίας και την προώθηση της εικόνας και των υπηρεσιών της Εταιρίας. Προσφέρουμε :

  • Σταθερό επαγγελματικό περιβάλλον
  • Πλήρης Ασφάλιση με ΙΚΑ
  • Δυνατότητα να κερδίσετε εώς 1500€ μηνιαίως
  • Επιπλέον Bonus Προμηθειών και Απόδοσης
  • Πλήρης 5νθήμερη απασχόληση (Δευτέρα - Παρασκευή) 09 : 00- 18 : 00
  • Δυνατότητα εξέλιξης καριέρας
  • Ευκαιρίες για επαγγελματικά ταξίδια στο εξωτερικό
  • Απαιτούμενα προσόντα :

  • Γνώση Η / Υ : Word, Excel, Outlook
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
  • Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών
  • Επιθυμητό προφίλ :

  • Οργανωτικοί και υπεύθυνοι
  • Καλές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Αναλυτική σκέψη και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Step 2
    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.