Senior Backend Developer
Simplicity Recruitment
Athens, Greece
πριν από 6 μέρες
source : Just Join IT

Java 11 (master)

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Senior Backend Developera, która dołączy do zespołu zajmującego się rozwojem i utrzymaniem projektu znajdującego się w AWS.

Twój zakres obowiązków :

  • rozwój i tworzenie obecnego oprogramowania w języku Java 11,
  • dbanie o stabilność i wydajność systemu,
  • uczestniczenie w code review,
  • dzielenie się wiedzą z pozostałymi członkami zespołu,
  • praca w zespole zgodnie z podejściem Agile.
  • Wymagania pracodawcy

  • min. 5 letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java 11 (lub wyżej)
  • znajomość relacyjnych baz danych (np. Postgres)
  • znajomość i umiejętność wykorzystania zagadnień Spring, Hibernate, Gradle, Maven, GIT
  • umiejętność pracy w metodyce Agile i Scrum
  • Mile widziane :

    Znajomość : GitLab CI / CD, Sonar, Docker

    Pracodawca oferuje

  • możliwość pracy w stabilnym środowisku, nastawionym na rzetelność, uczciwość i zespołowość
  • wsparcie doświadczonego, skutecznego zespołu specjalistów
  • umowę o pracę lub kontakt B2B w zależności od preferencji kandydata
  • bogaty pakiet benefitów, zawierający m.in. pracę w 100% zdalną, premie, szkolenia, dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Benefity

  • opieka medyczna,
  • karta Multisport,
  • szkolenia,
  • certyfikacje,
  • dofinansowanie studiów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie nauki j.ang
  • pracowniczy program emerytalny,
  • dofinansowanie do urlopu
  • Αναφορά αυτής της εργασίας