Μηχανολόγος Μηχανικός Έργων
ICON GROUP ΤΕΧΝΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
Αθήνα
πριν από 2 μέρες
source : Jobseeker.gr

Απαραίτητα προσόντα :

  • Απόφοιτος Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Μηχανολόγος Μηχανικός.
  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών.
  • Γνώση σχεδιαστικού προγράμματος Autocad.
  • Επιθυμητή η γνώση οικονομικών και project management.
  • Γνώση γραπτού και προφορικού λόγου Αγγλικών.
  • Άριστη γνώση Η / Υ και Microsoft office (word, excel, project).
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου.
  • Στοιχεία Χαρακτήρα : Οργανωτικότητα, μεθοδικότητα, ομαδικότητα, ακεραιότητα, ευμάθεια. προσαρμοστικότητα, τήρηση προθεσμιών, αναλυτικές ικανότητες για την επίλυση προβλημάτων.

    Κύριες Αρμοδιότητες :

  • Υπεύθυνος παρακολούθησης έργων.
  • Επί τόπου επίβλεψη εργασιών.
  • Προετοιμασία προσφορών νέων έργων.
  • Κοστολόγηση έργων και εργασιών.
  • Τεχνικός και οικονομικός απολογισμός έργων.
  • Οργάνωση αρχείων και τεχνικών εγχειριδίων.
  • Συντονισμός εργασιών και υποστήριξη συνεργείων.
  • ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ

  • Μισθός αναλόγως προσόντων.
  • Διαρκής εκπαίδευση.
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Αποστολή βιογραφικών στο email με κωδικό αναφοράς Μηχανικός Έργων

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα