.NET Developer
RPO Partners Sp. z o.o.
Athens, Greece
πριν από 5 μέρες
source : Just Join IT

REST API (regular)

  • Net (advanced)
  • Obecnie dla jednego z naszych Klientów, jednej z największych firm na świecie, zajmujących się handlem i rynkami finansowymi, poszukujemy osób na stanowisko

  • NET Developer
  • Zakres obowiązków :

  • tworzenie od podstaw wysoce skalowalnych rozwiązań w oparciu o najnowsze technologie .NET, przetwarzające duże ilości danych
  • udział w projektowaniu rozwiązań i wydajności przy wykorzystaniu najlepszych praktyk
  • współpraca z innymi członkami zespołu
  • dbanie o jak najlepszą jakość kodu
  • Wymagania :

  • minimum 3 lata doświadczenia jako .NET Developer
  • znajomości C#, .NET WebServices, WebAPI
  • doświadczenie w budowaniu architektury za pomocą RESTfull
  • znajomości metodyk zwinnych
  • znajomość baz SQL Server, TSQL
  • mile widziana znajomość wysoce skalowalnych rozwiązań
  • język angielski pozwalający na swobodną komunikację
  • Oferujemy :

  • praca w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (Kraków) bądź w pełni zdalnie
  • dużą samodzielność w działaniu oraz realny wpływ na podejmowane decyzje
  • model współpracy dopasowany do preferencji wybranego kandydata (UoP / B2B)
  • Αναφορά αυτής της εργασίας