Ψυκτικός
MARKET IN ΑΕΒΕ
Νομός Αττικής
πριν από 9 ώρες
source : Skywalker

H αλυσίδα MARKET IN αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για την κάλυψη της παρακάτω θέσης εργασίας :

Καθήκοντα υποψηφίου :

Ο υποψήφιος θα πρέπει να είναι ικανός να ελέγχει τις εργασίες συντήρησης, επισκευής και να εκτελεί μικρής έκτασης κατασκευή ψυκτικών εγκαταστάσεων.

Απαραίτητα προσόντα :

  • Κάτοχος άδειας ψυκτικού ή κάτοχος άδειας τεχνολόγου μηχανολόγου μηχανικού
  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον έξι (6) ετών στην ειδικότητα σε προληπτική και κατασταλτική συντήρηση συστημάτων επαγγελματικών ψυγείων
  • Πιστοποίηση ψυκτικού για τη διαχείριση φθοριούχων ψυκτικών αερίων
  • Δυνατότητα ανάγνωσης και κατανόησης λεπτομερειών σχεδίου και οδηγιών συντήρησης
  • Γνώση των κανόνων ασφάλειας και περιβάλλοντος που έχουν σχέση με τη συντήρηση
  • Έλεγχοι μελέτης σχεδίων, προδιαγραφών, οδηγιών της συσκευής πριν την εγκατάσταση
  • Έλεγχοι σύνδεσης των σωληνώσεων
  • Δοκιμή και έλεγχος της στεγανότητας και λειτουργίας όλης της ψυκτικής εγκατάστασης
  • Έλεγχος συντηρήσεων και υποστήριξη λειτουργίας εγκαταστάσεων ψυγείων
  • Προσφέρονται :

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα

    Fax : 2299 150 799.

    Όλα τα βιογραφικά σημειώματα θα εξεταστούν με απόλυτη εχεμύθεια.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα