Πωλητής / Πωλήτρια καταστήματος κινητής τηλεφωνίας
Optimal HR Group
Αθήνα, GR
πριν από 6 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

COM-S-371)

Η Optimal HR Group , εκ μέρους συνεργάτη της Wind , αναζητεί Πωλητή / Πωλήτρια καταστήματος .

Αρμοδιότητες :

  • Αξιολόγηση των αναγκών του πελάτη και παρουσίαση σχετικών προτάσεων
  • Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες και διασφάλιση της άριστης και ποιοτικής εξυπηρέτησής τους
  • Διατήρηση άψογης εικόνας τους καταστήματος
  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων
  • Απαραίτητες προϋποθέσεις :

  • Απόφοιτος / η λυκείου. Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ-ΙΕΚ θα συνεκτιμηθεί
  • Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις
  • Ικανές πωλησιακές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Πελατοκεντρική αντίληψη και προσήλωση στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη στόχων
  • Πολύ καλή γνώση Η / Υ
  • Άριστη χρήση της Ελληνικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες