Στέλεχος Διοικητικών and Οικονομικών Υπηρεσιών
Thessaloniki #JobFestival 2019
Πυλαίας
πριν από 25 μέρες
source : Skywalker

Στέλεχος Διοικητικών & Οικονομικών Υπηρεσιών

MNG 0615)

Ζητάμε υπάλληλο γραφείου με προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών για την κάλυψη θέσεως στο τμήμα διοικητικών και οικονομικών υπηρεσιών στην έδρα της εταιρίας μας. Συγκεκριμένα ζητάμε :

Θέση : Στέλεχος διοικητικών & οικονομικών υπηρεσιών

Κωδικός θέσης : MNG 0615

Τμήμα απασχόλησης : Διοικητικών & οικονομικών υπηρεσιών

Σχέση απασχόλησης : Πλήρης απασχόληση αορίστου χρόνου

Περιοχή απασχόλησης : Πυλαία Θεσσαλονίκης

Αρμοδιότητες θέσης :

  • Οργάνωση και παρακολούθηση διοικητικών λειτουργιών
  • Γραμματειακή υποστήριξη και επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές
  • Εγγραφές / καταχωρίσεις σε αρχεία .xls και στο ERP
  • Οργάνωση ταξιδιών των μηχανικών της εταιρίας εντός ή εκτός Ελλάδος
  • Υποστήριξη σε θέματα έρευνας ανάπτυξης δικτύου, μέσων προώθησης και προβολής και σε θέματα ενίσχυσης της εταιρικής ταυτότητας
  • Υποστήριξη σε θέματα προμηθειών και κοστολόγησης
  • Υποστήριξη σε θέματα οργάνωσης και διαχείρισης έργων
  • Ο / Η υποψήφιος / α θα πρέπει να έχει οπωσδήποτε αποδεδειγμένη προϋπηρεσία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση.

    Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου :

  • Πτυχίο σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων, εσωτερικού ή εξωτερικού
  • Άριστη γνώση αγγλικών (γραπτά και προφορικά)
  • Άριστη γνώση λειτουργικών συστημάτων Windows και εφαρμογών MS Office
  • Επιθυμητή η γνώση εμπορικών λογιστικών προγραμμάτων
  • Ανεπτυγμένες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Σταθερές αποδοχές σύμφωνα με τη βαρύτητα της θέσης και την αξιολόγηση της επιλογής
  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή εκπαίδευση, επιμόρφωση και ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Σας ενημερώνουμε ότι η A.S. Automation System Hellas δέχεται βιογραφικά στο πλαίσιο του , που πραγματοποιείται στις 22 και 23 Φεβρουαρίου στο ξενοδοχείο Καψής .

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.