Υπεύθυνος/η Ανάπτυξης Αγοράς
MSPS
Λάρισα, Θεσσαλία, GR
πριν από 1 μέρα
source : Kariera.gr

Υπεύθυνος / η Ανάπτυξης Αγοράς

Η MSPS αναζητά υπεύθυνο / η ανάπτυξης αγοράς ( Trade Activator ), για λογαριασμό της LFG DAILY TRADE Α.Ε., αποκλειστικό διανομέα της Παπαστράτος.

Περιοχή ευθύνης : Νομός Λάρισας Θεσσαλία

  • Θεωρείς ότι η επικοινωνία είναι ένα από τα δυνατά σου σημεία; Πιστεύεις στο όραμά μας και θέλεις να μας βοηθήσεις να το μεταδώσουμε;
  • Κάνε αίτηση τώρα και ίσως γίνεις ο επόμενος Trade Activator.

  • Γιατί να γίνεις μέλος της ομάδας μας;
  • Πιστεύουμε στους ανθρώπους. Στόχος μας είναι να δημιουργούμε τις καλύτερες δυνατές συνεργασίες, γι’ αυτό και θέλουμε ανθρώπους με όρεξη και πάθος για δουλειά.

    Θέτουμε υψηλούς στόχους. Είμαστε υπέρμαχοι της αλλαγής, προσφέροντας την απόλυτη εμπειρία, προσθέτοντας αξία στους καταναλωτές, στους συνεργάτες μας αλλά και στην κοινωνία μέσω του αισθήματος συλλογικής ευθύνης, που μας διακρίνει.

    Παρέχουμε ένα ελκυστικό πακέτο αποδοχών, προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα άριστο περιβάλλον εργασίας και συνεχή εκπαίδευση.

    Περιγραφή Θέσης :

  • Ενεργοποίηση του δικτύου σημείων λιανικής πώλησης (Κανάλι Λιανοπωλητών) διασφαλίζοντας σχέσεις εμπιστοσύνης
  • Επικοινωνία εμπορικών προγραμμάτων και παρακολούθηση αποτελεσμάτων
  • Εκπαίδευση των σημείων λιανικής στα αντίστοιχα συστήματα και πλατφόρμες
  • Έλεγχος της διαθεσιμότητας των προϊόντων (εταιρικά σήματα) αλλά και διασφάλιση της κατάλληλης εικόνας στα σημεία λιανικής (απόθεμα, merchandizing)
  • Ανάλυση της περιοχής ευθύνης προκειμένου να εντοπιστούν ευκαιρίες και δυναμικές, τμηματοποίηση των σημείων και σχεδιασμός της κατάλληλης προσέγγισης επικοινωνίας
  • Στοχοθέτηση των Λιανοπωλητών και παρακολούθηση του ανταγωνισμού (προωθητικές ενέργειες, νέα προσόντα, τρόποι λανσαρίσματος)
  • Feedback & Reporting σχετικά με τη συνολική επίδοση και απόδοση της περιοχής ευθύνης
  • Προφίλ υποψηφίου :

  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Καλή γνώση χειρισμού Η / Υ (Excel, Outlook, Word, PowerPoint).
  • Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση (προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους)
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Κάτοχος διπλώματος επιβατικού αυτοκινήτου
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας
  • Ακεραιότητα και υπευθυνότητα
  • Αναλυτική, στρατηγική σκέψη
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης μέσα σε ένα σύγχρονο, δυναμικά αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον με άριστες συνθήκες
  • Συνεχή εκπαίδευση σε σχέση με τα προϊόντα και τη δραστηριότητα της εταιρίας αλλά και τις σύγχρονες μεθόδους ανάπτυξης των πωλήσεων
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Αποστολή βιογραφικού στο Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ , με ref.code RALA21 .

    Δήλωση Προστασίας Δεδομένων : Η εταιρεία με την επωνυμία MSPS Α.Ε. είναι ο Υπεύθυνος Επεξεργασίας των προσωπικών σας δεδομένων, τα οποία ενδέχεται να μοιραστείτε μαζί μας, κατά την υποβολή υποψηφιότητας για μία θέση εργασίας στην εταιρεία μας.

    Σας γνωρίζουμε ότι θα επεξεργαστούμε τα δεδομένα σας, μόνο για την αξιολόγηση της υποψηφιότητά σας και θα διατηρήσουμε το βιογραφικό σας στη βάση δεδομένων μας για ένα (1) έτος.

    Για την εκπλήρωση των σκοπών της παρούσας, η εταιρεία μας θα διαβιβάσει τα δεδομένα σας σε τρίτα μέρη, όπως παρόχους πληροφοριακών συστημάτων, σε άλλες εταιρείες του Ομίλου MSPS καθώς και στην εταιρεία Παπαστράτος, προς το συμφέρον της οποίας ενεργεί.

    Για περισσότερες πληροφορίες, καθώς και για τα δικαιώματά σας, παρακαλώ επισκεφτείτε την ιστοσελίδα www.msps.net.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.