Υπεύθυνος(η) Ποιοτικού Ελέγχου
Δ/Δ
Αθήνα
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Μεγάλος Όμιλος Διανομών με ραγδαία ανάπτυξη αναζητά προσωπικό για να στελεχώσει το στελεχιακό δυναμικό του.

Περιγραφή

  • Διαχείριση Συστήματος Ποιότητας φαρμακευτικών προϊόντων
  • Έλεγχος δραστηριοτήτων εταιρείας με βάση τα GDP, ISO 9001, 18001 κ.α.
  • Εκπαίδευση του προσωπικού στις διαδικασίες διαχείρισης φαρμάκων
  • Συμμετοχή σε επιθεωρήσεις πελατών και προμηθευτών
  • Συμμετοχή σε νέα έργα και παρακολούθηση υλοποίησής τους
  • Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Φαρμακοποιού
  • Certified Qualified Person από τον Εθνικό Οργανισμό Φαρμάκων - ΕΟΦ
  • Μεταπτυχιακός τίτλος επιθυμητός
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 1 έτους σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Προσφέρονται :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και πρόσθετες παροχές
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Παρακαλούμε τους υποψηφίους να αποστέλλουν τα βιογραφικά τους

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.