Χειριστής Φορτωτή - Ριτσώνα
V GROUP
Νομός Βοιωτίας
πριν από 19 ώρες
source : Skywalker

Ο Όμιλος V Group που δραστηριοποιείται στον κλάδο της παραγωγής εναλλακτικού καυσίμου και κατέχει πολυετή εμπειρία στον τομέα της ενέργειας και της προστασίας του περιβάλλοντος ζητεί να προσλάβει άμεσα για πλήρη απασχόληση Χειριστή Φορτωτή.

Η θέση έχει έδρα στη Ριτσώνα (νομός Ευβοίας).

Χειριστής Φορτωτή

Κύριες αρμοδιότητες :

  • Υπεύθυνος για τη συνεχής τροφοδοσία γραμμής ομογενοποίησης
  • Επικοινωνία και συνεργασία με τον χειριστή της γραμμής ομογενοποίησης και τον υπεύθυνο παραγωγής
  • Καταγραφή ποσοτήτων των α υλών για την τροφοδοσία της γραμμής ομογενοποίησης
  • Επίλυση βασικών τεχνικών προβλημάτων του μηχανήματος έργου
  • Καθαρισμός καθαριότητα μηχανήματος έργου
  • Προετοιμασία παραγωγικής διαδικασίας επόμενης ημέρας σε συνεργασία με υπεύθυνο παραγωγής
  • Απαιτούμενα προσόντα για τη θέση :

  • Κάτοχος διπλώματος χειριστή μηχανημάτων έργου (φορτωτή)