ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ (BF014)
Bread Factory
Αθήνα
πριν από 6 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Ο όμιλος Bread Factory, στο πλαίσιο της στρατηγικής επέκτασης και ανάπτυξης, αναζητά δυναμικά και υπεύθυνα άτομα για την κάλυψη της θέσης :

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ" με δραστηριοποίηση στην περιοχή του Μοσχάτου, Αττική (Κωδικός Θέσης : BF014) :

Τα κύρια καθήκοντα σου αφορούν :

  • Την πλήρη διαχείριση του παντοπωλείου που λειτουργεί μέσα στο κατάστημα Bread Factory Μοσχάτου, μεριμνώντας για την εύρυθμη λειτουργία του
  • Την ενασχόληση με τις παραγγελίες, τον ανεφοδιασμό και τις απογραφές
  • Την διεύρυνση του πανελλαδικού δικτύου προμηθευτών
  • Την έρευνα για τις τάσεις στον χώρο του Παντοπωλείου
  • Την συνεργασία και επικοινωνία με εξωτερικούς συνεργάτες και προμηθευτές
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Τουλάχιστον 3 ετή εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας, της χρήσης Η / Υ (MS Office) & συστημάτων ERP
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών, λήψης αποφάσεων και επίλυσης προβλημάτων
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • Αξιοκρατικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Άριστες προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σου σημείωμα ηλεκτρονικά επιλέγοντας Αίτηση

    Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.