Προσωπικό Λάντζας - Ζάππειο
ΑΙΓΛΗ Α.Ε
GR
πριν από 6 μέρες
source : Skywalker

Προσωπικό Λάντζας για Εστιατόριο & Café

Η Αίγλη Ζαππείου αναζητά για άμεση πρόσληψη προσωπικό λάντζας για εργασία στα επισιτιστικά τμήματα της εταιρίας στον Κήπο Ζαππείου .

Η θέση εργασίας περιλαμβάνει τις παρακάτω αρμοδιότητες και καθήκοντα (ενδεικτικά) :

  • Καθαριότητα σκευών και εξοπλισμού κουζίνας με χρήση ηλεκτρικού πλυντηρίου και χειρωνακτικά όπου χρειάζεται
  • Καθαριότητα των εσωτερικών χώρων εστίασης
  • Γυάλισμα, καταμέτρηση, διανομή και αποθήκευση όλου του κουζινικού εξοπλισμού (πιάτα, κουταλομαχαιροπίρουνα, λοιπά σκεύη μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής)
  • Παροχή βοηθητικών εργασιών στην κουζίνα και στο προσωπικό της όπου κριθεί αναγκαίο
  • Παροχή βοηθητικών εργασιών στην αποθήκη και υποστήριξη στη μεταφορά πρώτων υλών και εξοπλισμού μεταξύ των τμημάτων
  • Καθαριότητα και βοήθεια οπουδήποτε άλλου κρίνει ο executive chef
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Απόφοιτος βασικής εκπαίδευσης
  • Σχετική προϋπηρεσία σε εστιατόριο, καφέ ή ξενοδοχείο θα συνεκτιμηθεί
  • Διαθεσιμότητα : δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες με κυμαινόμενες ώρες εργασίας και ευελιξία στο ωράριο εργασίας (απασχόληση αναλόγως των αναγκών και της λειτουργίας των επισιτιστικών τμημάτων της επιχείρησης εστιατόριο, καφέ, δεξιώσεις / εργασία part-
  • time / διαθεσιμότητα εργασίας και τα Σαββατοκύριακα)

  • Πνεύμα ομαδικής εργασίας και ικανότητα συνεργασίας
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με έμφυτη ευγένεια, χαμόγελο
  • Περιποιημένη εμφάνιση και καθαριότητα
  • Αντοχή σε πολύωρη χειρωνακτική εργασία και ορθοστασία σε συνθήκες πίεσης και έντονου φόρτου εργασίας
  • Πιστοποιητικό υγείας καταστημάτων υγειονομικού ενδιαφέροντος σε ισχύ
  • Πιστοποιητικό ΕΦΕΤ κατάρτισης στην υγιεινή και την ασφάλεια των τροφίμων θα ληφθεί θετικά υπ' όψιν
  • Παρακαλούμε να συμπεριλάβετε πρόσφατη φωτογραφία μαζί με το βιογραφικό σας
  • Προσφέρονται :

  • Ασφάλιση στο ΙΚΑ, δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου, αμοιβή βάσει νόμου
  • Εκπαίδευση on-the-job στις σωστές διαδικασίες καθαριότητας βάσει ISO 22 : 000, στον χειρισμό εξοπλισμού κουζίνας και στην υγιεινή και την ασφάλεια των τροφίμων
  • Δωρεάν παροχή γεύματος και ροφήματος στη βάρδια
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης στα τμήματα κουζινών
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, φιλικό, νεανικό και δυναμικό περιβάλλον στο κέντρο της Αθήνας
  • Πρόσθετες εκπτωτικές παροχές από εταιρίες του ομίλου
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.