Διαγνώστης Ηλεκτρολόγος
Βελμάρ
Αθήνα
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η Βελμάρ, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες λιανικής στην Ελλάδα και επίσημος διανομέας και επισκευαστής αυτοκινήτων 14 μαρκών αναζητά Ηλεκτρολόγο Διαγνώστη με προϋπηρεσία στo Group FIAT-JEEP.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ηλεκτροτεχνίτη / Μηχανοτρονικής Αυτοκινήτων Οχημάτων
  • Επαγγελματική Εμπειρία τουλάχιστον 5 έτη στη διάγνωση ηλεκτρολογικών ηλεκτρονικών βλαβών
  • Ευχέρεια χειρισμού Διαγνωστικών εργαλείων
  • Εμπειρία στις τεχνολογίες των συγκεκριμένων μαρκών θα θεωρηθεί σημαντικό πλεονέκτημα
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Γνώση Αγγλικών
  • Γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Υπομονή και επιμονή στην εργασία
  • Μεθοδικότητα
  • Συνέπεια
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Η αποστολή βιογραφικού να γίνεται στο παρακάτω e-mail , με κωδικό αγγελίας : Διαγνώστης Ηλεκτρολόγος Fiat / Alfa / Jeep

    Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να καλέσετε στο 210 6264295

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα