Διευθυντής προμηθειών
TEDRA
Larissa
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Ο όμιλος TEDRA αναζητά ενεργά ένα δυναμικό και αφοσιωμένο επαγγελματία για τη θέση του Διευθυντή προμηθειών τεχνικών έργων με έδρα τη Λάρισα.

Περιγραφή καθηκόντων :

  • Διαχείριση τμήματος προμηθειών και αγοράς υλικών
  • Σχεδίαση και χρήση εποικοδομητικών στρατηγιών προμηθειών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές εσωτερικού και εξωτερικού
  • Αξιολόγηση προμηθευτών και διερεύνηση εναλλακτικών λύσεων
  • Διενέργεια διαπραγματεύσεων για την επιλογή προσφοράς
  • Συνεργασία με τους Διευθυντές έργων για τη διασφάλιση της σαφήνειας των προδιαγραφών και των προσδοκιών της εταιρείας
  • Συνεχής ενημέρωση για τις εξελίξεις στον κλάδο
  • Απαραίτητα Προσόντα

    Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχιούχος Πολιτικός / Μηχανολόγος / Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Πολυτεχνικής σχολής
  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 χρόνια σε κατασκευαστική / τεχνική εταιρεία
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, διαπραγματεύσεων
  • Δεξιότητα στη λήψη αποφάσεων και εργασία με αριθμούς
  • Εμπειρία στη συλλογή και ανάλυση δεδομένων
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η / Υ (MS Office- ERP)
  • Παροχές :

    Πλήρης απασχόληση, άριστο εργασιακό περιβάλλον, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα