ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ Ή ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ
ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
Αθήνα
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η εμπορική εταιρεία EF IMPORTS με έδρα τα Β. Προάστια και 7 υποκαταστήματα σε Αττική και Κύπρο επεκτείνει το δίκτυο των γραφείων της και ζητά για άμεση στελέχωση 5 άτομα στα τμήματα :

  • Πωλήσεων
  • Sales Τeam Management
  • Call Center
  • Η ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ

    Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ :

  • Μηνιαίες αποδοχές από 1000 Ευρώ (αφορά στο Τμήμα Πωλήσεων)
  • Bonus επί των Πωλήσεων
  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ :

  • Απαραίτητο Ι.Χ. για μετακινήσεις (για κάποιες θέσεις εργασίας)
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Δυναμισμός και φιλοδοξία
  • Εργατικότητα και υπευθυνότητα
  • Υπεύθυνη Ανθρώπινου Δυναμικού

    Κάρκα Χρύσα

    Αποστολή βιογραφικών στο email :

    Απαραίτητα Προσόντα

    Δυνατότητα για άμεσο ξεκίνημα

    Κάτοχοι Αυτοκινήτου

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα