ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
Δ/Δ
Αθήνα, GR
πριν από 1 μέρα
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Βιομηχανική εταιρεία με ηγετική θέση στον κλάδο της, για τις εγκαταστάσεις της στα Δυτικά προάστια Αττικής, ζητά για άμεση κάλυψη :

ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

Κύριες Αρμοδιότητες :

  • Οργάνωση και εφαρμογή των διαχειριστικών συστημάτων διασφάλισης ποιότητας, ασφάλειας & υγείας -πυρασφάλειας και περιβαλλοντικής ενεργειακής διαχείρισης των εγκαταστάσεων του ομίλου
  • Κατάρτιση και διεξαγωγή προγραμμάτων εκπαίδευσης στα θέματα της αρμοδιότητάς του
  • Άμεση συνεργασία με τα όλα τα τμήματα της εταιρείας, με στόχο την εύρυθμη λειτουργία των συστημάτων και την εφαρμογή βελτιώσεων
  • Επίβλεψη και συντονισμός της εφαρμογής των απαιτήσεων των συστημάτων
  • Παρακολούθηση, ανανέωση και αναθεώρηση των απαιτούμενων πιστοποιητικών, μελετών και αδειών
  • Απαιτούμενα Προσόντα :

  • Πτυχίο Ανώτατης σχολής στους τομείς Χημικών Μηχανικών ή Μηχανολόγων
  • Εμπειρία σε εταιρία βιομηχανικού κλάδου τουλάχιστον 5 ετών σχετική με το αντικείμενο
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η / Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Απαραίτητες Ικανότητες και Δεξιότητες :

  • Οργανωτικές ικανότητες και συνέπεια
  • Άριστη διαχείριση του χρόνου ως προς τήρηση χρονοδιαγράμματος και προθεσμιών
  • Ικανότητα επικοινωνίας, προσωπική παρακίνηση
  • Πνεύμα ομαδικότητας και ικανότητα συνεργασίας
  • Προσφέρονται :

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Εργασιακό περιβάλλον με σεβασμό στον εργαζόμενο
  • Σημαντικές προοπτικές επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης στους κόλπους μίας εδραιωμένης και δυναμικής επιχείρησης
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.