Τεχνικός Πωλήσεων
EUROPA PROFIL ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ Α.Β.Ε.
Θεσσαλονίκη, Greece
πριν από 11 μέρες

Βιομηχανία διέλασης αλουμινίου ζητά για άμεση πρόσληψη :

Τεχνικό Πωλήσεων

Κωδικός : TECH.SALES

αρχιτεκτονικών συστημάτων αλουμινίου και εμπορευμάτων

για την περιοχή της Β. Ελλάδος με έδρα τη Θεσσαλονίκη .

Περιγραφή θέσης :

  • Ανάπτυξη των πωλήσεων αρχιτεκτονικών συστημάτων
  • Τεχνική υποστήριξη των συνεργατών κατασκευαστών και εμπόρων της εταιρίας
  • Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου στις περιοχές ευθύνης
  • Καταγραφή οικοδομικών και τουριστικών ενεργειών
  • Επαφή με τεχνικές και μελετητικές εταιρίες και γραφεία
  • Παρακολούθηση των ενεργειών του ανταγωνισμού και των συναφών εταιριών του κλάδου
  • Απαιτούμενα προσόντα :

  • Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ θετικής κατεύθυνσης
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3-5 ετών σε τμήμα πωλήσεων προϊόντων δομικών υλικών
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Ευχέρεια μετακίνησης / ταξιδιών
  • Προϋπηρεσία πωλήσεων στον χώρο του αλουμινίου θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Υποβάλετε αίτηση
    Κάνοντας κλικ στο "συνέχεια ", δίνω neuvoo συγκατάθεση για την επεξεργασία των δεδομένων μου και να μου στείλετε email Alerts, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo . Μπορώ να αποσύρω τη συγκατάθεσή μου ή να διαγραφείτε οποιαδήποτε στιγμή.