Εξωτερικοι πωλητες
Ελληνικες Ραδιουπηρεσιες Α.Ε
Αθήνα, Αττική
πριν από 2 μέρες

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ ACCOUNT MANAGER

Η Εταιρεία Ελληνικές Ραδιουπηρεσίες Α.Ε , στα πλαίσια συνεργασίας της με εταιρεία τηλεπικοινωνιών, αναζητεί εξωτερικούς B2B πωλητές για την περιοχή του Πειραιά και ευρύτερα.

Οι κύριες αρμοδιότητες του ρόλου , αποτελούν η προώθηση τηλεπικοινωνιακών προϊόντων και υπηρεσιών .

Βασικές αρμοδιότητες

  • Εύρεση και ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Αποτελεσματική διαχείριση και άριστη εξυπηρέτηση πελατών
  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων βάσει του πλάνου πωλήσεων
  • Προσόντα

  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προσανατολισμός στο στόχο και το αποτέλεσμα
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Καλή γνώση αγγλικών και Η / Υ
  • Εμπειρία στο τομέα των πωλήσεων
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (σταθερός μηνιαίος μισθός και bonus επίτευξης στόχων)
  • Κινητό τηλέφωνο , tablet και υπολογιστή
  • Εφικτοί στόχοι και bonus
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση από έμπειρα στελέχη
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.