Πωλητής-ρια
Decoworld
Θεσσαλονίκη, Μακεδονία Θράκη
πριν από 3 μέρες

Η εταιρεία Γκιργκίρης Home Collection, που δραστηριοποιείται στον χώρο της εσωτερικής διακόσμησης με έδρα τον Εύοσμο Θεσσαλονικης, αναζητεί πωλητή-ρια.

Αν αγαπάς την διακόσμηση, το design εσωτερικών χώρων και έχεις πάθος με τη δημιουργία τότε είσαι το κατάλληλο άτομο για να πλαισιώσει τη νεανική μας ομάδα και να εργαστείς σε ένα σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Υψηλή αισθητική με πάθος για δημιουργία και υπευθυνότητα.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ενδιαφέρον για το χώρο της εσωτερικής διακόσμησης.
  • Ευχαίρεια του λόγου.
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Aριστος χειρισμός Η/Υ
  • Για τους άνδρες υποψήφιους απαραίτητη η ολοκλήρωση των στρατιωτικών υποχρεώσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών-πωλήσεις
  • Τηλεφωνικές Παραγγελιοληψίες.

  • Πλήρες απασχόληση
  • Θα προτιμηθούν άτομα από Δυτική Θεσσαλονίκη για διευκόλυνση της μετακίνησης τους στον χώρο εργασίας.
  • Αποστολή βιογραφικών
Υποβάλετε αίτηση
Προσθήκη στα αγαπημένα
Κατάργηση από τα αγαπημένα
Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.